Oferta

T e r a p i a wodorowa

Terapia WODOROWA 120 minut

Cena: 150 zł - 250 zł

REZERWUJ

Opis

Zabiegi dedykowane są dla osób borykających się ze skóra wrażliwą, płytko unaczynioną, z tendencją do nadmiernego wytwarzania sebum, pozbawioną witalności lub tzw. skórą palacza.

Terapia wodorowa to delikatna a zarazem skuteczna metoda , którą możemy zaproponować każdej kobiecie / mężczyźnie.

Klienci już po pierwszych zabiegach mogą cieszyć się z nawilżonej, dotlenionej oraz odżywionej skóry.

HYDRAZONE™ TO SYSTEM , KTÓRY ZAWIERA W SWOIM WYPOSAŻENIU:

 • TERAPIĘ WODOROWĄ
 • MIKROPRĄDY NNM
 • FONOFEREZĘ
 • HOT & COLD THERAPY
 • TERAPIA WODOROWA pozwala nam głęboko oczyścić skórę z zanieczyszczeń oraz sebum dzięki zastosowaniu strumienia wody nasyconego wodorem. Skóra po zabiegu jest świeża, czysta i nawilżona. Dodatkowe właściwości najmniejszego pierwiastka jakim

  jest wodór wpływają również na spowalnianie procesu starzenia komórkowego oraz działanie na wolne rodniki tlenowe i antyoksydanty.

  Wolne rodniki to reaktywne formy tlenu z niesparowanym elektronem, które reagują z białkami, lipidami i kwasami nukleinowym. Niestabilna budowa wolnych rodników pozwala na łatwe łączenie się z innymi cząsteczkami. Cząsteczka taka dąży do uzyskania brakującego elektronu oraz uzyskania równowagi . HydraZone™ wykorzystuje tą właściwość wolnych rodników hydroksylowych, właściwości małej cząsteczki aktywnego wodoru oraz zachodzące proste reakcje pomiędzy nimi : wolne rodniki tlenowe zostają przekształcone w cząsteczki wody. Istotne jest , że proces starzenia się skóry jest niwelowany już na poziomie komórkowym.

  W urządzeniu HydraZone™ został zastosowany osobny zasobnik do generowania wody wodorowej.

  Terapia wodorowa jest zabiegiem całorocznym i całkowicie bezpiecznym. Mogą z niej korzystać zarówno klienci ze skórami problematycznymi, osoby z delikatną i płytko unaczynioną skórą a także kobiety w ciąży .

 • FONOFEREZA sprawia , że składniki aktywne zawarte w dedykowanych kosmetykach mogą być efektywnie wtłaczane do skóry i nie działają tylko na zewnętrzne warstwy naskórka.

  W celu zwiększenia penetracji substancji aktywnych w HyzdraZone™ generowana jest fala ultradźwiękowa o częstotliwości 1MHz.

  Działanie ultradźwięków opiera się na działaniu mechanicznym, termiczny, i chemicznym.

  Działanie mechaniczne powoduje mikro masaż tkanek, termiczne działanie prowadzi do przekrwienia i rozpulchnienia a chemiczne powoduje zmiany strukturalne białek w komórkach skóry. Ułatwia to penetrację substancjom leczniczym. Po zabiegu sonoforezy ezpieczny i bezbolesny . Idealna metoda stosowana za zakończenie zabiegu liftingującego i poprawiającego owal twarzy.

 • MIKROPRĄDY NNM to zabieg, który polega na zastosowaniu mikroprądów, dzięki czemu w skórze wytwarzają się mikropory, przez które mogą swobodnie wnikać składniki aktywne kosmetyków.

  Indywidualnie dobrane do potrzeb skóry pacjenta preparaty, pomagają uzyskać satysfakcjonujące klienta rezultaty. Wykorzystując zjawisko mikroporacji wraz z odpowiednio skomponowanymi kosmetykami w nanotechnologii możliwie jest wykonanie zabiegów liftingujących, nawilżających, ujędrniających skórę, redukujących zmarszczki oraz poprawiających owal twarzy. Kosmetyki te działają nie tylko naskórkowo ale na głębokości skóry właściwej.

 • HOT & COLD THERAPY może być wykorzystywana w dwojaki sposób.

  Po pierwsze stosowana jest w celu zniwelowania odczuwania bólu oraz zmniejszania obrzęku np. po zabiegach inwazyjnych.

  W zabiegu wykorzystano również wpływ niskiej temperatury na uaktywnienie pracy naczyń krwionośnych oraz opóźnienie procesów starzenia się skóry . Komórki zostają lepiej dotlenione i odżywione. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny . Idealna metoda stosowana za zakończenie zabiegu liftingującego i poprawiającego owal twarzy.